Stínící tkanina ve stavebnictví

Stavební firmy i lidé, kteří si staví či rekonstruují byt samostatně, oceňují stínící tkaniny v mnohých směrech. Větší stavební uskupení, která pracují na svých projektech, mají ve zvyku skrýt pracoviště před zraky kolemjdoucích vždy. Toto opatření s sebou přináší mnohé výhody. Pozornost pracovníků není rušena pozorováním okolí a mohou se tak plně a nerušeně věnovat své práci. Kolem procházejícím chodcům je naopak zabráněno sledovat pracovní postupy a technologie. Pakliže pracujete na své stavbě svépomocí, pomůže vám stínící tkanina na ploty odstavit zraky neodbytných sousedů, kteří vždy rádi s úsměvem pozorují, jak se v potu tváře namáháte. Práce v klidu a soukromí je vždy efektivnější a pohodovější než pod, byť i sebemenším, psychickým tlakem či úzkostí vyvolanou pocitem, že jsme sledování.

Tip: Přemýšlíte, jaká si pořídit garážová vrata? Dnes patří mezi neoblíbenější typy zřejmě výklopná vrata nebo sekční vrata. Vyrábějí se v mnoha rozměrech a také v různých provedeních a s různými pohony vrat. Vybrat si tak můžete vrata, která budou přesně odpovídat Vašim představám.

Stínící tkanina jako prachová bariéra

V neposlední řadě zaručuje stínící tkanina na stavbách i důležitou hygienickou funkci. Představuje totiž výraznou prachovou bariéru a dokáže tak zabránit úniku velkého množství prachových částic ze stavebního pracoviště na ulici či do veřejných a frekventovaných prostor. To platí obzvláště v případě lešeňových konstrukcí, kde je prašnost a potíže s ní související opravdu extrémní. Stínící tkanina na lešeních zabraňují průniku prachu dolů na chodník, který bývá navíc mnohdy v plném chodeckém vytížení. Natažení stínící tkaniny na konstrukci lešení také zamezí upadnutí větších kusů stavební suti, která by mohla kolemjdoucí poranit. Stínící tkanina se ale stává bezpečnostní pomůckou i pro dělníky samotné, brání jim totiž ve vypadnutí z lešení a zřícení se.Stínící tkanina – Menu:

Stínící tkanina:

Stínící sítě na plot

Stínící tkanina 90% zastínění od 50 Kč. Na požádání vám zašleme vzorky všech stínících sítí na plot, které nabízíme.

Doporučujeme

Naši partneři: